DFN DAY Zvolen! Zaži deň s Dracula Fight Night a nalaď sa na DFN 5. októbra v Banskej Bystrici 23. Septembra sa na vás spoločne s bojovníkmi a moderátormi Marek Polo Polomský & Vladimír "Dracula" Moravčík tešíme vo zvolenskom nákupnom centre Zvolenská Európa, kde sme si pre vás pripravili program: - Povec ty talkshow s bojovníkmi DFN - Autogramiáda bojovníkov - Voľný tréning bojovníkov - Fotenie s bojovníkmi - Súťaže o darčeky a mnoho ďalšieho... Vidíme sa v pondelok 23. september v Zvolenská Európa o 17:00
DFN day Zvolen

...

Viac
7. narodeniny  Sobota 1.júna od 10:00 Pozývame Vás na deň plný zábavy a dobrej nálady :) Spolu s našimi najmenšími oslávime aj naše narodeniny. Tešíme sa na Vás!
7. narodeniny

FOTOGALÉRIA  ...

Viac
Srdečne Vás pozývame na akciu VO ZVOLENE NÁS TECHNIKA BAVÍ, ktorá sa u nás uskutoční 24.- 25. mája 2019.  S nami zažijete virtuálnu realitu, hry s programovateľnými robotmi, prezentáciu testovacieho vozidla, simulátor prevrátenia vozidla, modely automobilov na hybridný pohon, energybox, standy pre automatizáciu v elektrotechnike a i. Vystavovateľmi sú: Fakulta environmentálnej a výrobnej techniky TUZVO, Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o., Stredná priemyselná škola dopravná  a Stredná odborná škola technická. Príďte medzi nás a zistite, ako spájame vzdelávanie s praxou.
Vo Zvolene nás technika baví

...

Viac
Slovensko, hokejová republika! Jedinečná, originálna výstava prichádza do Zvolenskej Európy. Príďte si vychutnať túto jedinečnú výsavu v dňoch 1.5 do 31.5. v priestoroch obchodného centra. Tešiť sa môžete na jedinečné hokejové relikvie a zaujímavosti zo sveta slovenského hokeja. Tešíme sa na Vašu návštevu.
Slovensko hokejová republika

...

Viac
Privítajme sviatky jari spoločne. Začíname veľkonočnými TVORIVÝMI DIELŇAMI v utorok 16. apríla, kde si spolu s remeselníkmi vyskúšate techniky výroby a vytvoríte si vlastné originálne kúsky nielen pre veľkonočnú výzdobu... A pokračovať budeme VEĽKONOČNÝMI TRHMI - 17. a 18. apríla, na ktorých nájdete všetko potrebné pre prípravu Veľkej noci...
Veľká noc so Zvolenskou Európou

  FOTOGALÉRIA ...

Viac
Alica v krajine zázrakov... Termíne od 15. marca do 30. apríla u nás nájdete zaujímavú interaktívnu výstavu.  "AJ TO, ČO SA ZDÁ BYŤ NEMOŽNÝM SA ZRAZU UDEJE..." :) 
Alica v krajine zázrakov

FOTOGALÉRIA ...

Viac
DNI ŠPERKU 8-9. MAREC  Jar klope na dvere a vy nemáte nové doplnky pre jarný šatník? Máme pre Vás riešenie. Navštívte nás cez víkend   8-9. marca a nechajte sa inšpirovať. Vyberie si každý. Prijmite teda  naše pozvanie. Privítajme jar netradične ...
DNI ŠPERKU JAR 2019

Zoznam vystavovateľov : IPATINA - Kovové šperky. J...

Viac
Sviatok zamilovaných sa blíži a my sme na Vás nezabudli ani tento rok. Máme pre Vás pripravený pekný program a hlavne budeme štedrí :) Každý pár odíde s peknou fotkou a väčším či menším darčekom, záleží od Vašej šikovnosti ... Začíname vo štvrtok 14.februára od 15:00 hod. na prízemí vo Zvolenskej Európe. Tešíme sa na vás ;)
Valentín vo Zvolenskej Európe 2019

...

Viac
Mikluláš vo Zvolenskej Euópe 6.decembra od 15:00
Mikuláš vo Zvolenskej Európe

...

Viac
DNI ŠPERKU JESEŇ 2018 
DNI ŠPERKU JESEŇ 2018

Druhý novembrový víkend bude u nás patriť jedinečným šperkom a ich vý...

Viac
6.rokov sme tu pre Vás Sobota 2.6.2018 od 10:00
6. NARODENINY

Katalóg zliav Informácie o súťaži a ceny Súťaž 6.NARODE...

Viac
DNI ŠPERKU 16-18 FEBRUÁR 2018
DNI ŠPERKU

Druhý februárový víkend sa u nás bude niesť v duchu originality. Mi...

Viac