NIE RAKOVINE

Povedzte aj vy NIE RAKOVINE!   Pacientska organizácia NIE RAKOVINE zdru...

Viac
DFN 7

...

Viac
MDD 2022

Program MDD 2022 10:00 Otvorenie MDD 11:00 Kúzelník Talostan 12:00...

Viac
bezplatná kontrola znamienok

https://www.benulekaren.sk/benu-dni-slnka-2022 ...

Viac
Doplnky, šperky a dekorácie vyrábané originálnym spôsobom-drevené, sklenené, cínové, drôtené, smaltované, keramické, minerálne, plstené a mnoho iného ktoré inde nenájdete! To sú naše DNI ŠPERKU. Skvelá príležitosť nie len ozdobiť samých seba ale aj ako darček ku dnu žien :) Zoznam vystavovateľov : LaLoka - Náušnice zo striebra v kombinácii s minerálmi a z mede v kombinácii s kožou. Strieborné prstene a prívesky s polodrahokamami vyrábané tradičnými zlatníckymi technikami. JarDanka - Netradičné, ručne šité náušničky s použitím šujtašových nití a koraliek. Marta Solová - Ručne šité korálkové náušnice. Creativas made o.z., podpora tvorivých činností pre autistov - drevené maľované náušnice, pánske aj detské motýliky. Katy Hoop Art - Moderná výšivka, šperky z polymérovej hmoty. Eva Kanova - Originálne šperky z kôry stromov, dreva a prírodných materiálov. (vystavuje iba v sobotu). Ľudmila Ľuptáková - ZEMILA – Ručne šité šperky. (vystavuje iba v nedeľu). Miroslav Ivaňo Mio-Art - Výrobca prsteňov z dreva a živice. Dagmar Vrtelová, DagGlasS - Originálne šperky z keramiky, skla a minerálov vsadených do cínu. Drediz - Dizajnové drevené doplnky. Tete-Art - Šperky a doplnky predovšetkým s folklórnymi motívmi. Drôtiková- Kvetinové čelenky, folklórne party, svadobné doplnky a ručne vyrábané šperky. Jana Mědílková - Šperky tvorené techniku Makrame - uzlíkovaním a z dreva, do ktorých vkládam polodrahokamy a minerály. IPATINA - Kovové šperky. Ľubomíra Strnadová - Unikátne cínované šperky, šperky z polodrahokamov, skla, ručne fúkaného skla a riečnych perál. Miroslava Čierniková - Šperky a módne doplnky vyrábané plstením z merino vlny, hodvábu a iných prírodných materiálov. Janka Schwarzbacherová - Keramický šperk. Jana Šoková - Drotárstvo. Danka Zlaczka - Vcielka - Malé korálkové kráľovstvo veľkej ríše hmyzu. Marián Detko - Módne  doplnky z dreva. AliDekor - Rôzne dekoratívne a úžitkové predmety z ovčej vlny - merino, hodvábu a iných prírodných materiálov. Hana Krištienová HK - šperky - Jedinečné autorské cínované šperky z minerálov a polodrahokamov. Fan Fan - Kôstka ako Klenot.
Dni šperku

...

Viac
Aj vo februári pokračujeme s našimi tradičnými slovenskými trhmi :) Určite u nás opäť nájdete plstené é a prútené výrobky, klobúky, kožené a umelecké výrobky, včelie výrobky, byliny, maste, čaje, obrazy, šperky a ďalšie umelecké predmety, ľudové výšivky, kvety bez zeme, hračky a detské doplnky, kožušiny, ručne maľované kamienky a vankúše, sezónne dekorácie, suché teplo, kváskové pečivo, medovníky a veľa iného
tradičný trh 28.2.2020

Aj vo februári pokračujeme s našimi tradičnými slovenskými trhmi :) Určit...

Viac
Strávte sviatok zamilovaných s nami. Začíname o 16 tej pripravená bude pre Vás fotostena , dámy z Avonu Vás nalíčia a v neposlednom rade sa môžete zapojiť do súťaže o skvele ceny :) . Stačí sa odfotiť pred našou foto stenou- dať fotku na instagram-dať follow našej stránky Zvolenská Európa- dať #zvolenskaeuropa a zbierať liky!!!! Podľa počtu likov máme pre Vás pripravené 4 ceny. Prvá je balíček od AVONU v hodnote 60 eur. Druhá cena balíček od AVONU v hodnote 40 eur. Tretia cena balíček od AVONU v hodnote 20 eur. Štvrtou cenou sú dva lístky do kina na film podľa Vášho výberu/lístky sú platné do konca februára/. Tak sa zastavte , fotografujte sa, pridajte s ak nasim sledovatelom, súťažte ale hlavne strávte tento deň s tými ktorých máte radi a nezabudnite im to dať najavo :) 
Valentín vo Zvolenskej Európe

...

Viac
Rovnako aj v roku 2020 pokračujeme s našimi tradičnými slovenskými trhmi ktoré sa konajú vždy posledný piatok v mesiaci a my sa na Vás tešíme :) Určite u nás opäť nájdete drevené a prútené výrobky, klobúky, kožené a umelecké výrobky, včelie výrobky, byliny, maste, čaje, koreniny, obrazy, šperky a ďalšie umelecké predmety, ľudové výšivky, kvety bez zeme, drevené motýliky, hračky a detské doplnky, drevené hlavolamy, tradičný skalický trdelník a veľa iného  
tradičný trh 31.1.2020

...

Viac
Tak ako každý rok sa budeme na Vás tešiť na našich vianočných trhoch :) tento rok bude pestrý nájdete u nás : medovinu, kožené a drevené výrobky, plstené výrobky, paličkovú čipku, ručne robené mydlá, sviečky z včelieho vosku, obrazy, keramiku, včelie produkty, bylinky, tinktúry, maste, klobúky a čiapky,aranžmány z tilandsíí, ľudovú výšivku, vianočné dekorácie, šperky a šperkovnice,detské oblečenie a doplnky, hračky, maňušky, oplátky a mnoho iného :)
Vianočné trhy

...

Viac
Tešíte sa na Mikuláša? Prídite s nami spoločne odštartovať 50tich Mikulášov ktorí od nás zo Zvolenskej Európy vybehnú spoločne na námestie. Ale pozor! Jeden s nami ostane aj spolu s anjelikom a čertom :) od 17 00 budú mať pre Vás pre pripravené súťaže, darčeky, súťaže, maľovanie na tvár a zdobenie perníkov. Tešíme sa na Vás a Vašich najmenších :)
Mikuláš

...

Viac
Do nášho obchodného centra zavítajú v piatok, 22. novembra, od 12-tej do 18 hodiny.    Návštevníkom budú k dispozícií bývalí onkologickí pacienti, ktorí poskytnú názornú ukážku, ako samovyšetrenie prsníkov vykonávať. Krátky tréning môžu absolvovať na praktickom modeli – simulátore. Táto edukačná pomôcka v sebe ukrýva nálezy, ktoré je možné nahmatať. Vyškolení dobrovoľníci vysvetlia, ktoré z nálezov sú rizikové a mali by viesť k okamžitej návšteve lekára.   K stánku bude ľudí pozývať osobne aj ambasádor kampane a pacientskeho združenia NIE RAKOVINE televízny moderátor Patrik Herman.    
Nie rakovine

Povedzte aj vy NIE RAKOVINE prsníka!        &nb...

Viac
DFN DAY Zvolen! Zaži deň s Dracula Fight Night a nalaď sa na DFN 5. októbra v Banskej Bystrici 23. Septembra sa na vás spoločne s bojovníkmi a moderátormi Marek Polo Polomský & Vladimír "Dracula" Moravčík tešíme vo zvolenskom nákupnom centre Zvolenská Európa, kde sme si pre vás pripravili program: - Povec ty talkshow s bojovníkmi DFN - Autogramiáda bojovníkov - Voľný tréning bojovníkov - Fotenie s bojovníkmi - Súťaže o darčeky a mnoho ďalšieho... Vidíme sa v pondelok 23. september v Zvolenská Európa o 17:00 Ak ste si to neboli s nami užiť naživo môžete si pozrieť video
DFN day Zvolen

...

Viac