Deň sv. Valentína je sviatkom zamilovaných a je to skvelá príležitosť, ako si pripomenúť, čo k sebe navzájom cítime a ako veľmi sa milujeme. Je to tiež čas darčekov, romantických večerí a vášnivých nocí.  V predajniach i na e-shope Erotic City nájdete veľa skvelých tipov na valentínske darčeky aj nezabudnuteľnú noc.

VIAC

Móda má byť nielen štýlová, ale najmä pohodlná. Tak ako táto kombinácia kabelky a zimných topánok v CCC Shoes & Bags 

VIAC

Štrnásteho februára nie je len dňom, keď podarujete človeku, ktorého milujete čokoládu či kvet. Ľudia po celom svete vedia, že je i dňom, keď môžete darovať knihu, ako prejav lásky, priateľstva, náklonnosti. Svojmu priateľovi či láske, no i úplne cudziemu človeku. Pretože čokoláda je fajn, to áno. No kniha je láska. Panta Rhei podobne, ako po minulé roky, ani tento rok nezabúda na tento pekný sviatok, ktorý oslavujú milióny ľudí po celom svete. A to nielen knihomoľov. No i tých, ktorí vedia, že kým vy môžete mať plnú knižnicu úžasných diel, niektorí to šťastie nemajú. Aj preto od 28. januára do 14. februára dostanete pri každom nákupe v Panta Rhei nálepku s nápisom: “Čokoláda je fajn, ale kniha je láska.” A čo s ňou? To je jednoduché. Kúpte knihu, ktorá pre vás niečo znamená. O ktorej viete, že by sa niekomu mohla páčiť, ktorá by niekoho mohla dostať do iného sveta či vytvoriť mu rovnaké zimomriavky ako vám, nalepte na ňu túto nálepku a darujte mu ju. Pretože len málo darčekov môže byť osobnejších, ako správne vybratá kniha. A kým kvety zvädnú, čokoládu zjete a obal zahodíte do koša, kniha ostane navždy. Navždy bude skrývať svoje tajomstvá, svoj svet. Nikdy nebude taká nemoderná. A navždy bude odkazom na deň, keď ste nezabudli, že 14. februára nie je len Valentín, ale i MEDZINÁRODNÝ DEŇ DAROVANIA KNÍH.

VIAC

VALENTÍN NEVYBAVÍŠ LEN KVETMI. Pri nákupe každého zlatého šperku s motívom srdca dostaneš v KLENOTY AURUM ZADARMO DARČEK - perličkový náramok značky Dilema. Akcia platí v e-shope a vo vybraných predajniach Klenoty Aurum Slovensko v termíne od 1.2. do 17.2.2019 alebo do vyčerpania zásob darčekov. Náramok je v rôznych variáciách.

VIAC

Nové akcie v predajni BioTech USA, platné od 1.2.2019 do 28.2.2019

VIAC

Zľavy v predajni LARA BAGS až do výšky 70% 

VIAC

Keď kávičku tak v Milion Caffe  Na slnečnej terase s parádnym výhľadom a za polovičnú cenu

VIAC